Львів, вул. Фредра, 5 Тел.: +38 (032) 295 2595

Історія

Ласкаво просимо до єдиного у Львові готелю світового класу, втілення розкоші та елегантності. Новозбудований «Нобіліс» гармонійно вписався в архітектурний ансамбль центральної частини Львова – вулиць Герцена та Фредра. Готельний комплекс налічує 49 номерів: 40 Стандартів «Класік», 4 Люкси «Прем’єр», 4 Люкси «Амбасадор» і ексклюзивний трикімнатний Люкс «Нобіліс».

 

Ми створили для Вас ідеальне місце як для розкішного відпочинку, цікавого та змістовного проведення часу, так і для ділових заходів - з винятковим сервісом світового рівня.

До ваших послуг ресторан «Нобіліс», Лаунж-бар, та цілодобовий Лобі-бар з каміном. Для активного відпочинку та оздоровлення – Фітнес-зал та СПА-салон. І, звичайно, повний спектр конференційних і додаткових послуг. Готель «Нобіліс» щиро вітає Вас у Львові!

Розпочавши роботу наприкінці 2011 року, «Нобіліс» одразу серйозно заявив про себе на ринку. Ось лише деякі його відзнаки і нагороди.

Свою першу нагороду, «Кришталеву цеглу», «Нобіліс» отримав як кращий інвестиційний проект. 
Також, готель входить в престижний перелік «100 кращих готелів України», є учасником Five star Alliance, і лідером на сайті Booking.com серед львівських готелів. «Нобіліс» рекомендує  Tripadvisor – всесвітньо відомий туристичний портал. Ресторан «Нобіліс» переміг у номінації «Львів-гурман» конкурсу «Обличчя міста».

Цієї осені «Нобіліс» переміг у ще одному престижному рейтингу, ставши кращим малим готелем України за версією International Hotel Awards.

«Нобіліс» - єдиний у Львові малий готель світового класу, що надає повний спектр послуг. Впізнаваний завдяки своїй унікальній архітектурі з використанням ручного розпису та музичного годинника з фігурками в людський зріст, «Нобіліс» входить в екскурсійні тури, як туристична цікавинка міста.

 

Україна, Львів, вул. Фредра, 5. Офіційний сайт.