Львів, вул. Фредра, 5 Тел.: +38 (032) 295 2595

"Віртуози": Класика і Джаз

Готель "Нобіліс" виступив партнером фестивалю "Віртуози", що щорічно проводиться Львівською Обласною Філармонією. Готель гостинно приймав Аркадія Шиклопера (валторна) та Олександра Потієнко (труба) - зірок концерту "Класика і джаз", що відбувся 29.05. Жива, оригінальна та цікава музика заполонила зал, не залишивши байдужим нікого...

Інформаційна довідка:

Аркадій Шилклопер
Аркадій Шилклопер з 6 років почав грати на альтгорні в духовому оркестрі при Будинку піонерів у Москві. У 1976-1978 паралельно із заняттями в ГМПІ ім. Гнєсіних навчається в Московській експериментальній студії музичної імпровізації (нині – Московський коледж імпровізаційної музики).
З 1988 грає в дуеті з піаністом Михайлом Альперіним. Альбом дуету «Wave of Sorrow», випущений в 1989р. фірмою ЕСМ, стає першим ЕСМівським альбомом в російській джазовій дискографії.
У 1990р. дует Альперін-Шилклопер запрошує до співпраці ентузіаста російського автентичного фольклору Сергія Старостіна. Ансамбль отримує назву «Moscow Art Trio». Тріо регулярно гастролює і сьогодні є, мабуть, одним з найбільш цікавих, оригінальних і відомих етно-джазових колективів з Росії.

З 1992р. Аркадій Шилклопер починає виступати з сольними програмами.
З 1995 Аркадій Шилклопер грає у складі міжнародного квартету Pago Libre. У 2000р. Аркадій організовує тріо «Mauve» з бразилійським гітаристом Алегре Корреа і австрійським контрабасистом Георгом Брайншмідом. Альбом «Mauve», випущений у 2002р. отримав престижну європейську джазову премію – Приз Ганса Коллера в категорії «Кращий альбом року».
Починаючи з 1998р., використовує в концертах рідкісний для імпровізаційної музики інструмент – альпійський ріг, і є одним з небагатьох джазових виконавців на цьому інструменті.
Аркадій Шилклопер виступає з концертами і дає майстер класи по цілому світу. Співпрацює з такими оркестрами як Vienna Art Orchestra, Vince Mendoza Orchestra, Bremen Philharmonic Orchestra, Borusan Istambul Philharmonic Orchestra, The Dusseldorf Symphoniker, камерні оркестри «Кремлін», «Солісти Москви», «Ермітаж», «Вівальді-оркестр», «Musica Viva» тощо.

Дата події: 
Втр, 29/05/2012 - 18:00

Україна, Львів, вул. Фредра, 5. Офіційний сайт.